• TRANSFERNIEUWS

   

  Bart van Haren van SV Nijmegen naar kampioen Batavia.

   

  Bart van Haren kiest voor het ambitieuze Batavia en promoveert mee naar de 4e klasse.

  Bart is 24 jaar en geboren op Curaçao. In de jeugd speelde Bart op Aruba.

  Sinds Bart in Nederland voetbalt speelde hij voor SC Nec, Germania en SV Nijmegen.

   

  Trainer Nelissen is erg blij met de komst van Bart. “Bart is een vreselijk goede verdediger die je blijft tegenkomen, hij heeft een erg goeie mentaliteit en zit als persoon gewoon erg goed in elkaar waardoor hij heel goed past in ons team”

  Naast verdedigen weet Bart ook zijn doelpunten mee te pikken dit seizoen maakte Bart zelfs 7 doelpunten gemaakt als verdediger. Bart: “na het gesprek met de trainer en de ambities van Batavia was mijn keuze snel gemaakt. Er groeit hier iets moois waar ik graag onderdeel van wil zijn. Ik kijk uit naar de voorbereiding.”

   

rfwbs-sliderfwbs-slide