Terugblik Openbare selectiedag

Zondag 16 mei jl. organiseerde Batavia een openbare selectie dag voor enthousiaste, ambitieuze voetballers vanaf 17 jaar. Deze training werd geleid door onze nieuwe hoofdtrainer Jef Vels.

Na een korte introductie zette Jef zijn werkwijze vol enthousiasme uit op het veld. Tijdens de training analyseerde Jef meteen wat voor een spelers hij op veld had. Hij had voor iedereen wel een praatje; een aanvulling; een coach momentje. Na afloop werd de training met de spelersgroep geëvalueerd en daaruit kwam voort dat we de komende 2 zondagen (23/5 en 30/5) nog graag twee trainingen houden onder leiding van Jef. Zodat er nog een aantal potentiele versterkingen kunnen laten zien wat ze in huis hebben. De groep was lovend over de training en werkwijze van Jef.

Training zondag 23 mei a.s. aanvang 10.45 uur
Training zondag 30 mei a.s. aanvang 10.45 uur

Start a Conversation

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *