• 07 april 2024

  Met bedroefdheid delen wij u mede dat ons bestuurslid Johan Weijers is overleden. Johan is 71 jaar geworden.

  Sinds jaar en dag was Johan naast bestuurslid, kantinebeheerder bij Batavia, en zorgde voor allerlei onderhoudswerkzaamheden aan het clubgebouw en de sportvelden. Johan had een duidelijke eigen mening en was van het uitvoeren. Daarnaast was Johan een trouwe vrijwilliger bij jaarlijkse evenementen zoals de Batenburgse Dag en de kermis.

  Vorig jaar kreeg Johan het trieste bericht dat hij ongeneeslijk ziek was. Toch bleef hij hoop houden dat hij nog langer bij ons kon zijn en terug zou keren achter de bar. Dit heeft helaas niet zo mogen zijn. Wij verliezen in hem een vriend van het verenigingsleven in Batenburg.

  Wij wensen zijn familie veel sterkte toe.

  Namens bestuur VV Batavia

   

  In Memoriam: Johan Weijers

  In Memoriam: Johan Weijers

rfwbs-sliderfwbs-slide