• V.V. Batavia heeft een grote slag geslagen op de transfermarkt. Voor de komende twee seizoenen heeft de ploeg uit Batenburg Mike Glaser van Quick 1888 vastgelegd. De controlerende middenvelder die overigens op meerdere posities uit de voeten kan was afgelopen jaren aanvoerder van het vlaggenschip aan de Dennenstraat. De afgelopen vier jaar speelde hij in het rood en zwart maar heeft de keuze gemaakt voor Batavia, hier wil hij de weg omhoog in slaan. Naast Rick van Eijk en Mark van den Boogaard (beiden SV Brakkenstein) is Mike de 3e speler die tot nu toe in het rood en wit van Batavia speelt volgend jaar. Trainer Niek Nelissen laat wel nog weten dat Batavia nog niet klaar is met de selectie en verwacht de komende weken nog een aantal versterkingen te presenteren.

     

    WELKOM MIKE 💪🏻

     

rfwbs-sliderfwbs-slide