Adrie van Roosmalen

Adrie van Roosmalen nieuwe trainer van VV Batavia

Batavia heeft komend seizoen Adrie van Roosmalen gecontracteerd als hoofdtrainer met een optie voor een tweede seizoen. De 55 jarige Wijchenaar volgt Roel Hendriks op, die na twee jaar hoofdtrainer, de nieuwe hoofdtrainer van Blauw Wit wordt.

Van Roosmalen heeft zelf op diverse niveaus bij de amateurs van Brabant gespeeld. In die jaren maakte hij diverse keren deel uit de Brabantse jeugdselecties.

Als trainer heeft van Roosmalen zowel jeugd als senioren getraind. In Maas & Waal zijn we hem vaak tegenkomen als trainer van Diosa, DSZ en Niftrik. Momenteel is Adrie trainer bij 3e klasser RKSV Driel waar hij twee seizoenen trainer is geweest.

Batavia is verheugd met een trainer als Adrie van Roosmalen. Wij wensen zowel Adrie als Roel succes met deze vervolgstap in het verwezenlijken van hun sportieve ambities.

Start a Conversation

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *