Nethan Berkel sluit ook nog aan bij Batavia 1

Een last-minute versterking voor Batavia. Nethan Berkel komt voetballen bij de selectie van Batavia 1. De deadline voor het overschrijven van spelers is verstreken maar omdat het hier om een internationale overschrijving gaat mag Nethan gewoon aansluiten voor aankomend voetbalseizoen. Dit betekend de eerste internationale overschrijving in de geschiedenis van Batavia. Deze jongen van 19 jaar heeft bij de jeugd van Quick 1888 gespeeld en is op zijn 14e teruggegaan met zijn familie naar het land van waar zijn ouders geboren zijn; Curaçao. Hij gaf destijds al aan terug te willen naar Nederland wanneer hij een studie hier kan gaan volgen en dit gaat hij nu ook daadwerkelijk doen. Daar moet natuurlijk ook bij gevoetbald worden.

Hij speelde op Curaçao in de hoogste divisie voor de jeugd en heeft zelfs mogen ruiken aan nationale jeugdelftallen van dit eiland. In zijn nog prille voetbalcarrière heeft hij altijd aan in de aanval gespeeld, meestal aan de zijkanten. Wij kennen hem nog als pijlsnelle speler die het elke verdediging onwijs moeilijk maakte, hopelijk is hij dit niet verleerd in Curaçao. We zijn benieuwd!

Print Friendly, PDF & Email

Start a Conversation

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.